Ze względów technologicznych i sanitarnych osady poddaje się procesowi stabilizacji i higienizacji poprzez jego właściwe i efektywne mieszanie z wapnem palonym, trocinami, korą itp.
W ten sposób można uzyskać stabilizację i higienizację osadu, w efekcie czego uzyskujemy:
Z punktu widzenia możliwości dalszego zagospodarowania osadów w postaci preparatu organiczno-mineralnego, zwłaszcza w rolnictwie, proponowany proces jest właściwym rozwiązaniem.
W naszej ofercie:
Wszystkie miejsca łączenia blach są maksymalnie doszczelniane, co pozwala wyeliminować nieprzyjemne zapachy i pozostawia suchą i czystą przestrzeń roboczą.
Proporcje osadu i wapna zależne są od stopnia uwodnienia oraz zawartości zanieczyszczeń chemicznych i mikrobiologicznych.
Karty produktów w formacie PDF:
Konsultacje dla realizacji ogólnego i szczegółowego projektu gospodarka odpadami i osadami ściekowymi wraz z komorami fermentacyjnymi dla miejskiej oczyszczalni ścieków w Andrychowie.
Opracowanie koncepcji programu zarządzania odpadami i osadami ściekowymi dla oczyszczania ścieków w Ashgabat, Turkmenistan.
Master Plan dla systemu gospodarki odpadami komunalnymi dla miasta Bangalore (8,5 mln mieszkańców).
Konsultacje podczas przygotowania projektu technicznego komór fermentacyjnych dla Miejskiej Oczyszczalni Ścieków dla miasta Iwano-Frankowsku na Ukrainie.
Opracowanie projektu technologicznego i nadzór techniczny dla Zakładu Segregacji Odpadów i Kompostowni dla miasta Jinzhou, Chiny - przepustowość: 600 000 Mg/rok.
Feasibility Study dla rozwoju miejskiej sieci kanalizacji oraz budowy trzech oczyszczalni ścieków w mieście Kuching (Malaya). Projekt finansowany przez rząd.
Kompleksowe prace projektowe (koncepcja, projekt techniczny, projekty budowlano-wykonawcze, oceny oddziaływania na środowisko i operaty środowiskowe, specyfikacje przetargowe i nadzory autorskie) Zakładu Utylizacji Odpadów w Łężycach.
Projekt techniczny Miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Ostrowie Wlkp. o przepustowości 25.000 m3/d.
Projektowanie i nadzór techniczny nad budową oczyszczalni ścieków w mieście Wuhan, Chiny o przepustowości 100.000 m3/rok.